Sidobord engelsk stil

474971

SIDOBORD, 1 par, mahognyfanér, 1900-tal, engelsk stil, skiva klädd i läderimmitation, höjd ca 60, diameter 50 cm

Smärre slitage, ett ben med mindre avslag, ett bord skadad gänga mellan fot och skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sidobord engelsk stil

Budhistorik (1 bud)

3375618
2017-07-14 23:29:56

2017-07-21 kl 14:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.