Biblioteksstege

474970

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, höjd ca 80, 45x50 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Biblioteksstege

Budhistorik (22 bud)
3383607
3383609
3383607
1 400
3383608
1 300
3383607

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.