Gunnar Ruda akvarell

474966

GUNNAR RUDA (1887-1948): Kustvy med båtar, signerad och daterad G. Ruda 1919, akvarell, ca 25,5x34 cm

Fack 5

Gunnar Ruda akvarell

Budhistorik

2017-07-23 kl 15:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.