Byrå 1900-talets första hälft

474955

BYRÅ, 1900-talets första hälft, fanérad i björk, dekor av intarsia, svängda ben, höjd ca 90, 83x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Nyckelskylt saknas, fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå 1900-talets första hälft

Budhistorik (15 bud)
3383765
3 800
3383455
3 600
3383763
3 600
3383455
3 400
3383760
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.