Takarmatur Flos Aurora

474950

PERRY KIN & SANTIAGO MIRANDA, "Aurora", taklampa, Italien, för Flos, diameter ca 60 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 9

Takarmatur Flos Aurora

Budhistorik (3 bud)

3383251
3383039
3375536

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.