Sybord Louis XVI-stil

474949

SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérat i flertalet träslag, intarsiadekor, förgyllda beslag, höjd ca 73, 56x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Sybord Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
3378115
600
3379001
550
3378115
500
3377130
450
3378114
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.