Sybord Louis XVI-stil

474949

SYBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérat i flertalet träslag, intarsiadekor, förgyllda beslag, höjd ca 73, 56x39 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Sybord Louis XVI-stil

Budhistorik (8 bud)
3378115
600
3379001
550
3378115
500
3377130
450
3378114
450

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer