Karmstolar Louis XV-stil

474944

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, delvis vitlaserade, pärlspikade, klädsel i plysch, lös sittplymå, höjd ca 95, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (27 bud)
3383338
2 400
3383314
3383313
3383309
1 900
3383308
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.