Karmstolar Louis XV-stil

474944

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, delvis vitlaserade, pärlspikade, klädsel i plysch, lös sittplymå, höjd ca 95, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstolar Louis XV-stil

Budhistorik (27 bud)
3383338
2 400
3383314
3383313
3383309
1 900
3383308
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer