Oidentfierad konstnär oljemålning

474943

OIDENIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Putto med duvor, olja på duk, ca 53x43 cm

Renoverad, retuscher, dubblerad duk

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (27 bud)
3382278
3 200
3384000
3382278
2 800
3381686
2 600
3381151
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.