Soffa Gripsholmsmodell

474942

SOFFA , sk Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, lösa plyåer klädda i Bakerkretong, sitthöjd ca 44, längd 134 cm

delvis med slitage

Möbler, Soffor

Rum 20

Soffa Gripsholmsmodell

Budhistorik (19 bud)
3384069
1 700
3382319
1 600
3382318
3382317
1 400
3382316
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer