Takarmatur ananas

474938

TAKARMATUR, 1950/60-tal, i form av ananas, förgylld, sex armar, elektrifierad, höjd ca 60, diameter ca 60 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 12

Takarmatur ananas

Budhistorik (16 bud)
3385009
4 800
3384343
4 600
3385008
4 400
3384343
4 200
3375843

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.