Sittbänk jugend

474929

SITTBÄNK, tidigt 1900-tal, jugend, ek, stoppad textilklädd sits, höjd ca 47, bredd 114 cm

Bruksslitage, orangrepp

Möbler, Soffor

Rum 5

Sittbänk jugend

Budhistorik (6 bud)
3384156
550
3374512
500
3384154
450
3374512
3384153

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.