Erik Ekman oljemålning

474928

ERIK EKMAN (1906-1986): Landskap, Mallorca 1949, signerad E Ekman, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 27x35,5 cm

Fack 30

Erik Ekman oljemålning

Budhistorik

2017-07-21 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.