Johannes Andersen soffbord 1960-tal

474926

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum 1960-tal, teak samt teakfanér, höjd ca 52, 161,5x79 cm

Bruksslitage, smärre skador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 10

Budhistorik (10 bud)
3382985
1 800
3382958
1 700
3382030
1 600
3382956
3382030
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer