Johannes Andersen soffbord 1960-tal

474926

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum 1960-tal, teak samt teakfanér, höjd ca 52, 161,5x79 cm

Bruksslitage, smärre skador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 10

Budhistorik (10 bud)
3382985
1 800
3382958
1 700
3382030
1 600
3382956
3382030
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.