Vitrinskåp Louis XV-stil

474923

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, 2-delat, skulpterad dekor, förgyllda beslag, höjd ca 202, 52x147 cm

Nyckel saknas, ej tillhörande nyckel till dörrar finns att avhämta på utlämningen, bruksslitage, 2 lådor med fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 16

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (2 bud)

3383997
6 400
3381706

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.