Konsolbord

Föregående | Översikt | Nästa

474913

KONSOLBORD utan stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, märkt C.A Carlsson, Nyköping 30/5 1913, (förgyllare och bildhuggare i Nyköping) höjd ca 73,5, 54x39 cm

Stenskiva saknas, lös del, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

474913 - Konsolbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Konsolbord

Budhistorik (31 bud)
3383785
2 400
3383781
3383415
3383780
3383415
1 900

2 timmar 50 minuter kvar
Avslutas: 2017-07-21 kl 21:27
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer