Konsolbord

474913

KONSOLBORD utan stenskiva, 1900-talets början, gustaviansk stil, märkt C.A Carlsson, Nyköping 30/5 1913, (förgyllare och bildhuggare i Nyköping) höjd ca 73,5, 54x39 cm

Stenskiva saknas, lös del, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Konsolbord

Budhistorik (31 bud)
3383785
2 400
3383781
3383415
3383780
3383415
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.