Arcangelo oljemålning

474907

ARCANGELO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, olja på duk, ca 107x108 cm

Oramad

Arcangelo oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3385284
14 000
3385267
13 500
3385275
13 500
3385267
13 000
3385266
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 413 EUR, 1 677 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.