Arcangelo oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

474907

ARCANGELO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, olja på duk, ca 107x108 cm

Oramad

Rum 9

474907 - Arcangelo oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Arcangelo oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3379315
8 000
3379313
7 000
3379308
5 000
3376985

1 dag kvar
Avslutas: 2017-07-22 kl 20:39
AKTUELLT BUD SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer