Torkel Dahlstedt akryl

474906

TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): Kilimanjaro, signerad och daterad Torkel Dahlstedt 1972, 4/10, akryl på papper, ca 39x39 cm

Tavelvagn 32

Torkel Dahlstedt akryl
Budhistorik (16 bud)
3385347
1 600
3385346
3385345
1 400
3385343
1 300
3385341

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.