Patrick Lundeen oljemålning

474905

PATRICK LUNDEEN (samtida): "Butterfly Tatoo", signerad och daterad Patrick Lundeen 2005, olja på duk, ca 91x62 cm

Rum 11

Patrick Lundeen oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3384659
3384653
3 600
3384199
3384082
3380466
750

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.