Spelbord

474903

SPELBORD, 1800-tal, i björk rot mfl träslag, höjd ca 74, 86x43 cm ihopfällt

Skador och slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Spelbord

Budhistorik (2 bud)

3383509
3383221

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.