Bruno Mathsson matbord

474881

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", tillverkat av Fritz Hansen 2008, matbord, skiva i vit laminat, 6 förkromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 72, 200x100 cm

Smärre ytslitage och nagg

Möbler, Matbord, Design

Rum 6

Bruno Mathsson matbord

Budhistorik (29 bud)
3383443
8 200
3383439
8 000
3383436
7 800
3383432
7 600
3383428
7 400

Slutpris SEK:
8 200
827 EUR, 982 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.