Bruno Mathsson matbord

474881

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", tillverkat av Fritz Hansen 2008, matbord, skiva i vit laminat, 6 förkromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 72, 200x100 cm

Smärre ytslitage och nagg

Möbler, Matbord, Design

Rum 6

Bruno Mathsson matbord

Budhistorik (29 bud)
3383443
8 200
3383439
8 000
3383436
7 800
3383432
7 600
3383428
7 400

Slutpris SEK:
8 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer