Skåp 1700-tal

474875

SKÅP, 1700-tal, fanérat i olika träslag bl a valnöt, 2-delat, förgyllda beslag, höjd ca 202, 117x41 cm, nyckel och lös nyckelskylt medföljer

Renoverat, kompletterat, skåpets höger dörr ngt skev (går ej att stänga) sprickor, smärre fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
3383879
3383878
3383596
1 600
3383068
3375663
1 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.