Bruno Mathsson fåtölj Karin

474874

BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtölj, Dux, kromat underrede, sitthöjd ca 37 cm

Klädsel med skador, slitage och fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Bruno Mathsson fåtölj Karin

Budhistorik (29 bud)
3383803
2 800
3383826
2 600
3383803
2 400
3383825
3383803

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.