Bruno Mathsson fåtölj Karin

474874

BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtölj, Dux, kromat underrede, sitthöjd ca 37 cm

Klädsel med skador, slitage och fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Bruno Mathsson fåtölj Karin

Budhistorik (29 bud)
3383803
2 800
3383826
2 600
3383803
2 400
3383825
3383803

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer