Else Hermansson oljemålning

474873

ELSE HERMANSSON (född 1900): Stockholmmotiv med skärgårdsbåt signerad Else Hermansson, olja på duk, 27x22 cm

Rum 6

Else Hermansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3387263
2017-07-24 14:08:08

2017-07-24 kl 16:12
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer