Jordi Arkö

474871

JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. II Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. Signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarad röd klotkassett

Ej genomgången. Endast band II

Jordi Arkö

Budhistorik (3 bud)

3382578
3380530
3379839

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.