Gunghäst 1900-tal

474869

GUNGHÄST, 1900-talets mitt, delvis bemålad, längd ca 72 cm

Bruksslitage

Leksaker

Hylla 3

Gunghäst 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
3384138
500
3384136
450
3375000
3374821
3374637

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.