Hylla 1960-tal

474866

HYLLA, 1960-tal, mahognyfanér, höjd ca 98, 150x27 cm

Skador och slitage

Möbler, Hyllor

Rum 9

Hylla 1960-tal

Budhistorik

2017-07-21 kl 17:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.