Byrå i empirestil från Nordiska Kompaniet

474864

BYRÅ, ca 1910, Nordiska Kompaniet, empirestil, fanérad i mahogny, förgyllda beslag i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, fotavslut med mässingshyllsor, höjd ca 77, 92x51 cm

Skadad list med lagning, fanérsskador, saknar nyckel

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
3384116
3383434
3383283
700
3382923
650
3382922

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.