Harald Lyth 5 färglitografier

474862

HARLAD LYTH (född 1937): "Murarlod och Brysselspets" - grafikmapp, signerade och daterade Lyth 57/100, 5 färglitografier i bokkassett, bladstorlek ca 40x28 cm, oramade

Harald Lyth 5 färglitografier

Budhistorik (5 bud)
3378888
1 700
3382935
1 600
3378888
3378886
3376573

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.