Siv Nordqvist oljemålning

474857

SIV NORDQVIST(samtida): "Soppa på en spik", osignerad, olja på duk, ca 50x50 cm

Siv Nordqvist oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3381408
3377631

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.