Stolar 1900-tal

474854

STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, kromat stål, ihopfällbara, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
3380470
3382449
3380470
950
3382448
900
3380470
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.