Nils Rundgren blandteknik

474853

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): 3 st, naivistiska kompositioner, signerade och daterade Nils Rundgren 1970, blandteknik på papper, varierande storlek, oramade

Rum 9, Vagga 2

Nils Rundgren blandteknik

Budhistorik (21 bud)
3383336
3383498
3383336
2 400
3379962
3378274

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.