Spegel gustaviansk stil,

474852

SPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med infälld gipsmedaljong, ca 140x56 cm

Kröndel med spricka, senare förgyllning, senare kröndel och glas

Speglar

Rum 5

Spegel gustaviansk stil,

Budhistorik (22 bud)
3383762
7 000
3383768
7 000
3383762
6 800
3383759
6 600
3383753
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.