Carl Malmsten stolar

474849

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, vitmålade, sitsar i sadelgjord, 2 med skyltmärkning, sitthöjd ca 46,5 cm

Bruksslitage, en med smärre lagning (lim)

Möbler, Stolar, Design

Hylla 10

Carl Malmsten stolar

Budhistorik (29 bud)
3382067
3382075
2 800
3382067
2 600
3382019
2 400
3382019

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.