Fickur spindelverk

474848

FICKUR, 1800-tal, silverboett, emaljerad urtavla mer romerska och arbaiska siffror, delvis förgyllt spindelverk, diameter ca 45 mm

Skadad urtavla, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Fickur spindelverk

Budhistorik (1 bud)

3374281
2017-07-13 22:36:15

2017-07-20 kl 11:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.