Nils Rundgren blandteknik

474847

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterade Nils Rundgren 1970, blandteknik på papper, ca 34x37 cm

Fack 53

Nils Rundgren blandteknik

Budhistorik (13 bud)
3383334
3382830
3382830
850
3378271
3379965

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.