Nils Rundgren blandteknik

474847

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterade Nils Rundgren 1970, blandteknik på papper, ca 34x37 cm

Fack 53

Nils Rundgren blandteknik

Budhistorik (13 bud)
3383334
3382830
3382830
850
3378271
3379965

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer