Skrivbord jugend

474842

SKRIVBORD, 1920-tal, jugend, i ek, lådor samt två dörrhurtsar, höjd ca 78, 135x70 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Skrivbord jugend

Budhistorik (7 bud)
3382741
700
3379203
650
3382739
650
3379203
450
3379262

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.