Spegel rokokostil

474840

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, tvådelat glas folierat, ca 90x39 cm

Sprickor, foliering med skador

Speglar

Rum 4

Spegel rokokostil

Budhistorik (9 bud)
3383855
700
3383854
650
3383853
600
3383851
550
3383637
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.