Toilettebord 1950/60-tal

474834

TOILETTEBORD, mahognyfaner, sarg med låda, nyckelskylt i ben, höjd ca 71, 74x37 cm

Torrsprickor, nyckel finns att avhämta vid Utlämning

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Toilettebord 1950/60-tal

Budhistorik (1 bud)

3373360
2017-07-13 14:20:06

2017-07-20 kl 16:35
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.