Henry Schäf pastellmålning

474832

HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Kopia efter David Kraftt, Portätt föreställande Karl XII, signerad och daterad Henry Schäf 1922, pastell, ca 86x66 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Henry Schäf pastellmålning

Budhistorik (11 bud)
3382145
2 800
3381852
2 600
3382143
2 600
3381852
3377456
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.