Arkitektbord 17/1800-tal England

474830

ARKITEKTBORD, 17/1800-tal, England, valnöt samt valnötsfanér, beslag samt hjultrissor i mässing, invändigt med lådor och fack, ställbar skrivskiva, ljusbricka i mässing, höjd ca 74, 60x90 cm

Skador och slitage, en ljusbricka saknas, lösa delar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Budhistorik (20 bud)
3382726
3381918
2 800
3375157
2 600
3381917
2 400
3375157

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.