Byrå 1800-tal

474827

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, 2 lådor, höjd 81, 104,5x50 cm

Fanérskador, slitage och skador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3375416
2017-07-14 21:37:17

2017-07-20 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.