Slagbord i furu sommar

474824

SLAGBORD, 1900-talets första hälft, furu, höjd ca 75, 154x80 cm

Bruksslitage, vissa skador, torrsprickor

Möbler, Matbord, Specialauktion

Slagbord i furu sommar

Budhistorik (13 bud)
3378483
900
3382387
850
3378483
3382381
750
3378483
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.