Soffa gustaviansk stil

474822

SOFFA, 1800-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, krön med skulpterad ros, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 45 , bredd 210 cm

Renoverad, kompletterad, kraftigt slitage, skador

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3381517
3 400
3381916
3 200
3381517
3376862
2 800
3375252

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.