Stolar senbarockstil

474816

STOLAR, 8 st, 1900-talets början, senbarockstil, bemålade, sitthöjd 45 cm

5 oklädda sitsar, 3 klädda med fläckar och skador

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar senbarockstil

Budhistorik (17 bud)
3383790
1 700
3383604
1 600
3383604
3381187
3381187
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.