Matbord 1800-tal mahogny

474815

MATSALSBORD på pelarfot, 1800-tal, mahogny, 3 iläggsskivor, höjd ca 74, diameter 139, total längd 319 cm

smärre ytslitage

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord 1800-tal mahogny

Budhistorik (4 bud)

3381823
3380542
850
3379048
3378366

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.