Hylla 1960/70-tal

474814

HYLLA, 1960/70-tal, hyllplan i teakfanér, stomme fyrkantstål, höjd ca 164, 160x30 cm

Fanérskador och slitage

Ändringar/tillägg
Extra stag för upphängning medföljer, finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 13

Hylla 1960/70-tal

Budhistorik (5 bud)
3382898
500
3382894
450
3382894
3382158
3372941

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.