Oidentifierad konstnär 1800-tal

474809

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med barn som spinner garn, olja på duk fäst på pannå, ca 45x35 cm, kopia efter äldre målning

Färgbortfall, duk fäst på pannå

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Budhistorik (15 bud)
3386997
2 400
3386665
3386856
3386665
1 900
3386855
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.