Barockskåp 1700-tal

474808

SKÅP, 1700-tal, barock, uppstickande krön, överskåp med dörrar med bakomvarande hyllor och lådor, underskåp med lådor, delbart, höjd ca 205, 128x58 cm

Bruksslitage, orangrepp, skador, renoverat

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Barockskåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
3382149
3382181
2 800
3382149
2 600
3382180
2 400
3382149

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.