Taburetter 1800-tal

474805

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, empire, grönmålade, svängda ben, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 42 cm

Renoverade, kompletterade, slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Taburetter 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3376388
3375844
2 800
3375410
500
3375409
450
3375375

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer