Suzanne Roger oljemålning

474802

SUZANNE ROGER (1899-1986): Figurkomposition, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm

Kundcenter

Suzanne Roger oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3377910
3 400
3376676
2 600
3376674
3374669
600
3373004
500

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.